תכנית הכשרה למשקיעי נדל"ן

על התוכנית

אצלנו אין הבטחות שלא מתגשמות או סיפורי מעשיות. התכנית, כשמה כן היא, מטרתה להעניק כלים פרקטיים לאנשים ללא רקע פיננסי. התכנית נולדה אחרי שאדם קרוב אלינו נכוונה מהשקעת נדל״ן שהתבררה כהונאה רצינית. הנפילה הייתה כל-כך כואבת מאחר ולא היה לו מושג כמה עמוקה הייתה הצרה שהוא נכנס אליה. ועד לפני שנה, כשהיה ברור שהחברה הולכת לפירוק, אותו אדם האמין שיראה את הקרן שהשקיע בחזרה.

הסיבה העקרית שבגללה אלפי אנשים נופלים בפח כל שנה היא היעדר ידע.

המשוואה היא מאוד פשוטה: ידע=בטחון. ברגע שיש למשקיע את הכלים הנכונים לבחון השקעות בצורה אובייקטיבית, הסיכוי שיערמו עליו הוא הרבה יותר נמוך ומצד שני היכולת שלו לאתר השקעות טובות ולא להסס כשהזדמנות מופיעה היא הרבה יותר גבוה.

ולכן הקמנו את תכנית X-Factor  לביצוע השקעות נדל״ן. בתכנית אנחנו מלמדים משקיעים את עולם השקעות הנדל״ן מהבסיס ומעניקים לך כלים לאתר ולבצע השקעות נדל״ן טובות ורווחיות.

תכנית הX-Factor שנבנתה על-ידי רואה חשבון איתי יצחקיאן והצוות המקצועי של החברה מאגדת בתוכה את המידע שמשקיע צריך לפני שהוא מקבל החלטות. 
התכנית שלנו מורכבת משבעה פרקים דיגיטליים שבהם צופה המשקיע בזמנו הפנוי. בתום כל פרק קיימת משימה שמטרתה להטמיע את התוכן שנלמד ולאפשר תרגול והבנה מלאה.

בתכנית תקבלו תכני בונוס רבים כמו הרצאה של עורך-דין מקרקעין ויועץ מס, שיחה עם יועץ פנסיוני והרצאה של יועץ משכנתאות כדי שיהיו לכם נקודות מבט רבות על השקעות בנדל״ן.

לחץ כאן למעבר לסילבוס (צריך להכין אותו)

 

״אדם הוא ממוצע של חמשת האנשים איתם הוא מבלה את מרבית זמנו״

אנחנו בInvex בונים קהילת משקיעים שמסייעת לכולנו ללמוד זה מזה, להינות מכוח קנייה גדול יותר, לבנות מערכות יחסיים מקצועיות ואישיות עם אנשים שחושבים כמונו, חולקים מטרות דומות לשלנו ורעבים להצליח. ביצוע השקעות משותפות הוא צעד חשוב בדרך לגדילה ולהתפתחות של המשקיע האינדיבידואלי ולכן אנחנו בInvex מעריכים שיתופי פעולה ודוחפים אליהם.

לפרטים נוספים והרשמה:

נדל"ן לומדים עם INVEX!